Není pro koho tvořit? … Třeba je.

Znáte ten pocit, když vás něco chytne za srdce? Najdete vášeň, která naplňuje Váš život? Může se to týkat čehokoli. Je to prostě něco, čeho jste plní, neustále o tom mluvíte, přemýšlíte o tom a milujete to.

Mou vášní se stalo tvoření.

Co si pamatuji, tak počátek mé vynalézavosti se objevil už v první třídě, kdy mě rodiče zavedli na kroužky výtvarky a keramiky. Od té doby tvořím. Už přes dvacet let to miluji a s každou novou technikou mé nadšení pro tvorbu roste. Dnešní svět je plný tolika možností a tolika nápadů. A já žiji pro to, abych je všechny vyzkoušela

Od mých dětských let uběhla už nějaká doba a domácnosti mé rodiny jsou přeplněné všemožnými výtvory mé maličkosti.

Každý z rodiny už si zvykl, že blahopřání k narozeninám a jiným životním jubileím nenakupuji v papírnictví, že alespoň jeden vánoční dárek je hand made a návštěva u mě doma je přehlídkou keramiky a jiných drobností. Postupně si i kamarádky zvykly, že dostávají vyrobená blahopřání k narozeninám, svatbě i narození miminka.

A chudák manžel už neví, kde mu hlava stojí z mých neustálých nápadů, jak vyzdobit náš dům, který je momentálně rozložen rekonstrukcí. Vždyť já mám místnost plnou krabic, které skrývají dekorace i praktické věci hodící se na místečka, která v našem pomalu se měnícím domě ještě ani nevznikla.

Miluji vymýšlení, zkoušení a tvoření.

Roky už si plním notebook složkami, ve kterých schovávám nápady, o které zavadím na internetu. Mám spoustu papírů zaplněných návrhy šperků, keramiky a domácích vychytávek. Všechno se mi to pomalu hromadí.

Naštěstí jsem před více než dvěma lety mohla popustit uzdu mé fantazii a vášni pro tvoření. Byla jsem mým drahým mužem požádána o ruku. Radost mi udělal dvojnásob, nejen že jsme teď navždy muž a žena, ale mohla jsem si užít dlouhé měsíce krásného svatebního tvoření. Bylo to mnoho hodin, které jsem trávila pohlcena do tvoření. Všude kde jsem chodila, jsem sbírala inspiraci a vymýšlela nové tvořivé věcičky.

Náš svatební den byl… jedinečný.

Když jsem se ale několik dní po svatbě zastavila, padla na mě lítost… už to vše skončilo. Stále jsem byla a jsem plná nápadů. Svatby jsem si zamilovala. Ráda sleduji cizí fotografie, ráda se svateb účastním, ráda se dojímám a stále ráda tvořím.

Celý rok po svatbě jsem se nebyla schopná odtrhnout od myšlenek nad svatebními dekoracemi a vším, co bych ještě chtěla vytvořit. Jen teď není pro koho. Jsem plná, přeplněná… mám v hlavě přetlak. Proto jsem se rozhodla, že se se svou vášní pro tvorbu svatebních nezbytností podělím s někým dalším. Že prostě a jednoduše je s kým sdílet nápady a návody… díky tomu Vás s láskou vítám na svém blogu.

♥   Užijte si tvoření!   ♥

Zuzana Atanasov
Miluji krásu, eleganci, romantiku, originalitu a hlavně kreativitu.Od malička žiji kreativním životem. Stříhám, lepím, skládám, navlékám, modeluji, vyrábím, inovuji… Zároveň jsem vášnivou návštěvnicí svateb. Po vlastní svatbě mi zbyla v šuplíku kupa jedinečných nápadů a prověřených návodů, které čekaly na využití. Dnes díky tomu inspiruji nevěsty, jak pomocí vlastní kreativity zkrášlit svou vysněnou svatbu a přežít svatební šílenství. Jsem autorkou eBooku Jak na originální svatbu přesně podle Vašich představ a hlavně online programu Tvořivá nevěsta. Více informací o tom co dělám najdete zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.